Pavasarinė akcija

Pavasarinė akcija

Iki birželio 1d. baidarės nuoma tik 20 eurų visam savaitgaliui. Į šią suma jau yra įskaičiuota visa įranga bei transportavimas.

Naujas maršrutas!

Naujas maršrutas!

Naujas maršrutas - Nikajaus upe. Upė pasižymi vingiuotumu, akiai maloniais vaizdais, akmeniniais bei mediniais vandens malūnais.

Sveiki atvykę

Sveiki atvykę

Į Aukštaitijos Baidarių Centro svetainę. Sakome – Labas kiekvienam gamtos ir aktyvaus poilsio mylėtojui. Tikimės, kad ABC taps tiltu tarp šiuolaikinio skubančio žmogaus ir gamtos grožio. Žygis baidarėmis tai kelionė, kurios metu pažinsite komandos narius, pateke į neiprastas situacijas turėsite pasikliauti vienas kitu, taip atrasite dar nežinomas draugų savybes. Vieną iš gražiausių Lietuvos regionų – Aukštaitiją, garsėjančią savo upėmis bei ežerais, siūlome įveikti naujausia, Europoje pripažinta baidarių įranga. Pažadame dėti nuoširdžiausias pastangas organizuojant Jūsų žygį. ABC komanda

Mūsų naudojama įranga
Klientams siūloma, baidarių įranga.
Naudinga Informacija Žygeiviui
Pamirškite jausmą, kad kažko neįsidėjote! Kaip ir kiekvieną kelionę, taip ir baidarių žygį reikia suplanuoti taip, kad nieko nepritrūktų. Svarbiausia susidėti visus būtiniausius daiktus, užtikrinančius Jūsų patogumą, ir nepersikrauti. Turėdami ilgametę žygių baidarėmis ir turistavimo patirtį, galime pagelbėti susidarant reikalingiausių daiktų sąrašą.
Mūsų siūlomi maršrutai
Mūsų siūlomi maršrutai yra Aukštaitijoje. Taip pat norėtume pažymėti, kad maršrutų informacija yra pastoviai atnaujinama! Nauji vietų aprašymai ir foto, jūsų patogumui ;)